Poslední komentáře

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 10 měsíců 3 týdny

  Souhlasím na 200%. Mám stejnou zkušenost.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 11 měsíců 2 týdny

  Dneska se mi stalo to samé, co Vám. Taky nová club card atd, člověk zamyšlený z práce, vidina že něco málo navíc ušetří...naštěstí mi po telefonu řekli, že moji žádost zamítají a důvody mi nemůžou sdělit. Tak jsem pak doma zjišťovala, o co teda vlastně šlo a našla toto. Moje zkušenost je z TESCO OPAVA a za mě teda už do Tesca nikdy víc, ikdyby tam rozdávali všechno zdarma. Nechápu, jak se taková společnost může něčemu takovému zaprodat a prezentovat úvěry home credit pod svým jménem.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 1 týden

  Tiež som jeden z tých, čo naleteli, lebo sú zvyknutí na korektné podmienky. Dnes kontrolujem výpis, udreli mi do očí vysoké úroky... Počítam, za mesiac mi to vychádza 6,5% dlžnej sumy. Za mesiac! Volám teda na linku Tesco finančné služby, že mi to nejako nesedí. Odpoveď - úrok sa nepočíta z dlžnej sumy, ale z celej sumy výpisu. Že som polovicu z nej včas zaplatil, to nikoho nezaujíma.
  Ak teda napr. z 500 € neuhradím jeden cent, úrok neplatím z 1 centu, ale z celých 500 €, hoci som 499,99 € včas zaplatil!!! Ak toto označím slovom PODVOD, nemôžu ani ceknúť, že nemám pravdu. Ďakujem, neprosím, pri prvej príležitosti idem tú kartu zrušiť.

 • Reply to: Jak se postarat o dešťovou vodu?   před 1 rok 3 týdny

  Při svatbě domu jsem věděl, že stavíme v sušší oblasti. Věděl jsem tudíž, že to budu muset vyřešit nějakou jímkou. Vybral jsem sklolaminátovou od Mirosepu. Nebyla vůbec drahá a mám po starostech a lepší pocit. Zalévat vodou z kohoutku je úplný nesmysl.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 2 měsíce

  Dobrý den, ano dnes me taky Honlinger v Praze 10.7. oslovil. Lepsi karta slevy, kreditka, poplatek za vedeni, vsemu rozmim,vysvetlil. Ale slevy a vydelek je lepsi jen pro lidi na obrat 10.000,- mesicne. Ti co tu pisi, Tesko karta, kreditka, Home Credit, je to pravda,podvod lzi, je jako jinak,,jiny mi nabizel mi i vodafone rajfkou a cislo jsem nedal. Ale pokud jste rozumni - hradite vcas!!! nesmite zapomenout! a neprodelate - jsem vydelal 379kc na poukazkach. Do Tesca Andel/Praha chodim cca 5 let s rodinou 3-6x do mesice, ano minimalne nás oslovili 10x, jen vymeny atd, nám u stanku,rekl realitu, vcas platit, nezapomenout!!!jinak co vydelame za mesic, 3x vratime pokud nezapomenem.... jejich naucene texty/rozhovory-ok, sleva nez 1%, mluvil pravdu, mezitim jsem koukl na home credit pres mobil, o poplatku mi dnes rekl, tak jak na strankach uvadi..., pojistky, slevy, alespon mi to rekl na rovinu atd. Pro me a myslim si dalsich 90% obycejných lidí je tato kreditka na nic, ale úplně na nic. Ušetříte 50kč, nezaplatíte vcas - proděláte 500kč, alespoň vám řeknou, že je to kreditka, poplatky za vedení, pokud máte pod obrat. ANO, pokud kartu nehlidate, prodelate, jsem za 30 dni v plusu 80 kč, ale stejně kartu zitra rusim, neni az tak zajimava, pokud bude problem s rusenim napisi. Michal