Poslední komentáře

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 měsíc 1 týden

  Dobrý den, ano dnes me taky Honlinger v Praze 10.7. oslovil. Lepsi karta slevy, kreditka, poplatek za vedeni, vsemu rozmim,vysvetlil. Ale slevy a vydelek je lepsi jen pro lidi na obrat 10.000,- mesicne. Ti co tu pisi, Tesko karta, kreditka, Home Credit, je to pravda,podvod lzi, je jako jinak,,jiny mi nabizel mi i vodafone rajfkou a cislo jsem nedal. Ale pokud jste rozumni - hradite vcas!!! nesmite zapomenout! a neprodelate - jsem vydelal 379kc na poukazkach. Do Tesca Andel/Praha chodim cca 5 let s rodinou 3-6x do mesice, ano minimalne nás oslovili 10x, jen vymeny atd, nám u stanku,rekl realitu, vcas platit, nezapomenout!!!jinak co vydelame za mesic, 3x vratime pokud nezapomenem.... jejich naucene texty/rozhovory-ok, sleva nez 1%, mluvil pravdu, mezitim jsem koukl na home credit pres mobil, o poplatku mi dnes rekl, tak jak na strankach uvadi..., pojistky, slevy, alespon mi to rekl na rovinu atd. Pro me a myslim si dalsich 90% obycejných lidí je tato kreditka na nic, ale úplně na nic. Ušetříte 50kč, nezaplatíte vcas - proděláte 500kč, alespoň vám řeknou, že je to kreditka, poplatky za vedení, pokud máte pod obrat. ANO, pokud kartu nehlidate, prodelate, jsem za 30 dni v plusu 80 kč, ale stejně kartu zitra rusim, neni az tak zajimava, pokud bude problem s rusenim napisi. Michal

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 2 měsíce 2 týdny

  Taktiež som sa nechal nalákať pani z Tesca v Čadci, kt. opakovane tvrdila, že z každého nákupu mám peniaze späť. Ona ju vraj používa a pri platbe cca 300€ mesačne vám vrátia okolo 20€.Túto informáciu mi 4x potvrdila (neveril som), ale povedal som si, že na mesiac vyskúšam..zrušenie je grátis..
  Za mesiac som minul (podľa výpisu z Tesca)606,11€ čo mi vymenia za 353 bodov.Kedže 1bod=1cent, tesco mi pošle poukážky na nákup v tescu za 3,53€...
  Zhrnutie:
  1. Kedže budete všetko platiť iba touto kartou (nebudete kontrolovať výdaje) a miniete viac akoby ste chceli..ak peniaze nevrátite včas (do 20 dňa v mesiaci), čakajú vás vysoké úroky..
  2. Jediný kto z toho profituje je predávajúci a spol. Home Credit
  3. Za 606€ (platba nielen v tescu) vám vrátia iba 3,53€!!!
  Absolútne neodporúčam, iba čakajú na to že zabudnete vrátiť, alebo nebudete mať peniaze a ponúknu Vám to v splátkach, avšak s vysokým úrokom - to je jediný cieľ tejto karty!!!

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 3 měsíce 3 dny

  S těmito dotěrnými naháněči v Tescu se vůbec nebavte a rázně je pošlete do patřičných míst, jde jim jenom o to, uzavřít co nejvíc smluv, protože v toho mají samozřejmě provize. Na mě to zkoušeli nejmíň desetkát, většinou se zeptají, jestli máte clubcard, když řeknete, že ano, bez jakéhokoli vysvětlování, vás vyzvou, abyste šli s nimi dozadu a tam vás mohli zpracovat. Jak říkám, rázně je hned pošlete, kam patří a vůbec s mini nediskutujte.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 3 měsíce 1 týden

  Tak se přidávám do skupiny. Dnes jsem uzavřel stejnou blamáž. Nechápu jak ale hustlili do mě tak dlouho až najednou stojím u kasy a platím tou jejich kartičkou:-( máte někdo vzor výpovědi. Mužů poslat peníze na účet dříve, nebo až přijde výpis.
  Děkuji ‎

 • Reply to: Cirkus LeGrando   před 3 měsíce 3 týdny

  pěkné...