Poslední komentáře

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 2 měsíce 1 týden
  VV

  Také mám tu samou zkušenost jen s tím, že o žádné pvěrové kartě nebylo slovo, jen to, že je to nová lepší karta clu card (já dlouho nebyla v tescu, tak jsem to sežrala).. pak že se načítají body jako doposud a je tam vyšší procento bodů podle nákupů... proč chcete tolik údajů? to je jen formalita.. proč občanku? ověření totožnosti, že karta patří vám... a tak dále... o úvěru, kreditce jako takové... nic... po tom, co jsem dostala letáček o kartě jsem začala číst... tak počkat! tohle jsem přeci nepodepisovala!! no smůla, máte to podepsaný a na mailu, haha!!! a co jste si myslela, že podepisujete? novou club card?? PPPPP*** JEDNA V******ANÁ!

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 2 měsíce 1 týden

  S vaším komentářem naprosto souhlasím. Ještě tedy dodávám, že pokud se tato karta využívá podle přesně stanovených pravidel, placení s ní co možná nejvíce a to všude kde to jen jde, včasné splacení utracené částky... tak karta opravdu ušetří. Otázkou však je, jestli to vůbec stojí za ty starosti s tím. Stačí malá nepozornost, včasné nesplacení z jakéhokoliv důvodu a šup, člověk v tom lítá za namalé peníze. Navíc je mezi náma nemálo lidí, kteří různé kartičky jednoduše sbírají, ale potom už nevyužívají... Tak tihle lidé jsou v tomto případě nemile překvapení. Jeden nákup pro aktivaci kartičky cca. 15 kč... No a potom měsíční poplatek za vedení účtu, za nesplacení částky včas atd... A teď moje zkušenost, když jsem si hledala brigádu... do poslední chvíle jsem nevěděla, co že to budu vlastně dělat... Až na místě po tom, co jsem ke stánku přivedla několik lidí, jsem zjistila, že jde vlastně o úvěr. Naprosto neproškolená, vůbec jsem celé problematice nerozumněla.... no rychle jsem se sbalila a běžěla na metro.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 2 měsíce 2 týdny

  V Tescu jsem nakupovala velice zřídka, ale v současné době tam jezdím pracovně, takže nějaký ten nákupeček tam mám, požádala jsem tedy o slevovou kartičku, protože mi maminka řekla, že není špatná, ta naopak v Tescu nakupuje léta. Dneska mne odchytla paní, a také.... jestli mám kartu clubcard, tak ji říkám, že ano, že mám, zatím krátce... . Aha, povídá mi, no my je teď měníme za výhodnější...., prostě zkušenost ostatních přispívajících se nijak neliší s tou mojí. Také mne odvedla k pánovi sedícím za pc a tam to začalo. Výhody a výhody a stále výhody. Jsem člověk, který žije tím, že jakákoliv výhoda má i svou nevýhodu, ale žádná zmíněna nebyla. Bylo mi asi možno vyčíst z tváře, že větřím, poslouchám a sleduji pánovo ruku mávající s embosovanou kartou. Takže ve výsledku řekl, že je to karta kreditní od Home Credit. Rovnou jsem mu řekla, že tu teda nechci, že mi to bylo i od počátku jasné... , v tu chvíli příjemný pán změnil tón hlasu a jeho jednání na velice strohé, že se tím pádem už více bavit nebudeme...., já abych ho dozazila, tak jsem ještě dodala, že jsem s touto nabídkou mám z minulosti zkušenost, a to pracovní. Po prvním - zaučovacím dni jsem okamžitě skončila. Tenkrát lhala i agentura, která nás na toto lanaření lidí najímala

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 6 měsíců

  Dobrý den přesně jak píšete lákají lidi na výhodnou kartu clubcard a pak v měsíčním vypíse co vám přijde domů naleznete z měsíční splátky také nehorazny úrok, pryč s takovou kartou.Pro lidi to zas tak výhodné není mají se z toho dobře jen home Credit a tesco.Za tímto účelem to dělají ne.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 7 měsíců

  Stejná zkušenost,a s posvěcením státu.fuj.