Poslední komentáře

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 týden 5 dnů

  Taktiež som sa nechal nalákať pani z Tesca v Čadci, kt. opakovane tvrdila, že z každého nákupu mám peniaze späť. Ona ju vraj používa a pri platbe cca 300€ mesačne vám vrátia okolo 20€.Túto informáciu mi 4x potvrdila (neveril som), ale povedal som si, že na mesiac vyskúšam..zrušenie je grátis..
  Za mesiac som minul (podľa výpisu z Tesca)606,11€ čo mi vymenia za 353 bodov.Kedže 1bod=1cent, tesco mi pošle poukážky na nákup v tescu za 3,53€...
  Zhrnutie:
  1. Kedže budete všetko platiť iba touto kartou (nebudete kontrolovať výdaje) a miniete viac akoby ste chceli..ak peniaze nevrátite včas (do 20 dňa v mesiaci), čakajú vás vysoké úroky..
  2. Jediný kto z toho profituje je predávajúci a spol. Home Credit
  3. Za 606€ (platba nielen v tescu) vám vrátia iba 3,53€!!!
  Absolútne neodporúčam, iba čakajú na to že zabudnete vrátiť, alebo nebudete mať peniaze a ponúknu Vám to v splátkach, avšak s vysokým úrokom - to je jediný cieľ tejto karty!!!

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 4 týdny 1 den

  S těmito dotěrnými naháněči v Tescu se vůbec nebavte a rázně je pošlete do patřičných míst, jde jim jenom o to, uzavřít co nejvíc smluv, protože v toho mají samozřejmě provize. Na mě to zkoušeli nejmíň desetkát, většinou se zeptají, jestli máte clubcard, když řeknete, že ano, bez jakéhokoli vysvětlování, vás vyzvou, abyste šli s nimi dozadu a tam vás mohli zpracovat. Jak říkám, rázně je hned pošlete, kam patří a vůbec s mini nediskutujte.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 měsíc 1 týden

  Tak se přidávám do skupiny. Dnes jsem uzavřel stejnou blamáž. Nechápu jak ale hustlili do mě tak dlouho až najednou stojím u kasy a platím tou jejich kartičkou:-( máte někdo vzor výpovědi. Mužů poslat peníze na účet dříve, nebo až přijde výpis.
  Děkuji ‎

 • Reply to: Cirkus LeGrando   před 1 měsíc 3 týdny

  pěkné...

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 4 měsíce 4 dny
  VV

  Také mám tu samou zkušenost jen s tím, že o žádné pvěrové kartě nebylo slovo, jen to, že je to nová lepší karta clu card (já dlouho nebyla v tescu, tak jsem to sežrala).. pak že se načítají body jako doposud a je tam vyšší procento bodů podle nákupů... proč chcete tolik údajů? to je jen formalita.. proč občanku? ověření totožnosti, že karta patří vám... a tak dále... o úvěru, kreditce jako takové... nic... po tom, co jsem dostala letáček o kartě jsem začala číst... tak počkat! tohle jsem přeci nepodepisovala!! no smůla, máte to podepsaný a na mailu, haha!!! a co jste si myslela, že podepisujete? novou club card?? PPPPP*** JEDNA V******ANÁ!