Poslední komentáře

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 1 měsíc

  Dobrý den přesně jak píšete lákají lidi na výhodnou kartu clubcard a pak v měsíčním vypíse co vám přijde domů naleznete z měsíční splátky také nehorazny úrok, pryč s takovou kartou.Pro lidi to zas tak výhodné není mají se z toho dobře jen home Credit a tesco.Za tímto účelem to dělají ne.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 2 měsíce

  Stejná zkušenost,a s posvěcením státu.fuj.

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 3 měsíce

  Také se počítám mezi ty, kteří naletěli..
  Nechápu poplatek "úrok za nevyužité bezúročné období -348,- Kč"..splatím celou měsíční částku najednou a platím za to??
  Pojištění výdajů -99,- Kč? S tím jsem se také nesetkala
  Úrok - 5,34Kč.. mínusový úrok?
  Dnes vypovídám..

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 3 měsíce

  Promiňte, ale když máte datum splátky 20. v měsíci, tak 20.tam ty peníze již musí být !!! Jelikož banky mají na převod nějaký čas, tak je logické, že příkaz k úhradě musíte dát aspoň 2 dny předem, aby peníze včas dorazily. Jinak já Tesco kreditní kartu mám a jsem s ní spokojená. Platím s ní všude a každý 1/4 rok mi přijdou poukázky do Tesca v hodnotě 600 - 900 Kč ( podle toho, kolik za ten měsíc utratím ) a já s nimi zaplatím nákup. Z karty žádný poplatek neplatím, jen mám pojištění karty za 15 Kč měsíčně. Utracené peníze vždy na začátku příštího měsíce včas převedu a jsem spokojená :-) Chyba byla na vaší straně, že se z vás stal dlužník !!!

 • Reply to: Tesco clubcard premium není výhodná a Jan Hönlinger je lhář   před 1 rok 5 měsíců
  ???

  Home credit .. nejhorší nebankovka na světě . Člověk si od nich půjčí jen když už mu hoří koudel u zadku ... přítel si z bývalou manželkou vzal od této společnosti kreditní kartu .. v životě bych to neudělala. Tvarej se milé poskytnou vše ... super jen zapomenou říct že musíte o platit dříve než je datum splátky. Máme datum splátky 20v měsíci . Platili jsme internetovém bankovnictví 20teho a nikdo nás neinformoval že i když je splátka v den splatnosti tak vás hodej do registru dlužníků ...!!!!byli jsme zadat v bance uver a vyskočil samej homecredit a každý měsíc byl zapsán jako pozdní splátka takže vám pak banka odmítne cokoliv dat . . Takže pokud by mi někdo nabídl homecredit ne jen že ho pošlu do pr..Le ale rovnou ho do ní nakopu. Díky této společnosti si úvěr vzít nemůžeme .